Smm Panel bedava takipci mediahizmet instagram takipçi hesap çalma takipci al tiktok takipci MediaHizmet beleş takipçi medya hizmetleri takipci satın al düşmeyen takipçi smm paneli takipci
Telefon
WhatsApp

Manuel Terapi

Manuel Terapi

Manuel Terapi

Manuel terapi ağrıları gidermek, dolaşımı ve hareket kabiliyetini arttırmak amaçlı yapılır. Vücudun sempatik ve parasempatik sistemleri arasındaki dengeyi sağlayarak gevşemeyi sağlar. Mekanik etkisi ile dolaşımı artırır, kas tendon, bağ doku gibi yumuşak dokulardaki yapışıklığı çözer.
Manuel terapi tedaviye destek ve oluşabilecek problemlere karşı koruyucu bir tıbbi tedavidir.

Manuel terapi Seans Uygulaması Nasıl Yapılır?

Elit fizyoterapi merkezimizde manuel terapi seansları kişiye özel ,ihtiyaçlarına yönelik planlanan tedavi yöntemidir. özel karışımları içeren esansiyel yağ özleriyle, uzman fizyoterapistler tarafından ağrılı bölgelere tedaviye yönelik herhangi bir araç,gereç, cihaz kullanılmadan tedavi uygulanır. Uzmanlarımız yalnızca el ile uygulanan bazı tekniklerden faydalanarak iyileşmeyi sağlar.

Manuel terapi kimlere uygulanabilir?

Etkileri bilimsel olarak kanıtlanmış olan manuel terapinin geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır. Tüm iskelet sistemi rahatsızlıklarında,hemiplejik hastalarda,karpal tünel, gerilim tip baş ağrılarında,sırt boyun ağrısı, spor yaralanmaları,eklem limitasyonlarında,eklem, kas, bağ ligaman dokusunun gerilimini azaltmada, masa başı çalışmaya bağlı kas ağrılarında, postür bozukluğuna bağlı ağrılarda vb.durumlarda tedavi yöntemi olarak kullanılır.


Manuel terapinin avantajları nelerdir?

İyileşme süreci çok hızlıdır.
Uzun bir tedavi süreci yoktur.
İlk seanstan itibaren açılca hissedilen bir iyileşme gözlemlenir.
Başarı sürecinin çok yüksek olması nedeniyle en çok tercih edilen fizyoterapi tekniğidir.

“Manuel terapi seanslarımız ile ağrılarınız dinsin ve yaşam kaliteniz yükselsin”